Dzintars Zīle
Dzintars Zīle jautā:

Cik patīkama Čikāga ir jūnijā, ja galvenais plāns ir arhitektūra un ezera krasts?

📁 ASV 2 ned. atpakaļ 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3.8 / 5  (6 vērtējumi)

3 atbildes

Marta Vanaga
Marta Vanaga 1 3 1 mēn. atpakaļ
Jūnijs ir viens no labākajiem laikiem, lai to visu izbaudītu. Gaiss ir silts, ap 22-27 grādiem, un ezera vēsmas padara pastaigas gar krastu ļoti patīkamas. Arhitektūras tūres ar laivu pa Čikāgas upi ir obligātas, jo no ūdens redzamas tās ikoniskās debesskrāpju līnijas, un jūnijā saule spīd līdz vēlam vakaram, kas dod lielisku gaismu fotogrāfijām.
10
Benjamīna Pūriņa
Benjamīna Pūriņa 1 6 1 mēn. atpakaļ
Jūnijā gaiss ir tieši tāds, kāds vajadzīgs, lai stundām staigātu gar Mičiganas ezera krastu, neizdegot saulē. Temperatūra parasti ir ap 25 grādiem, un vējš no ezera padara to ļoti patīkamu ilgstošai uzturēšanai ārā. No pieredzes saku - ja plāno arhitektūru, sāc dienu ar Highland Park apmeklējumu, bet vakarā dodieties uz Lincoln Park Zoo vai Navy Pier, lai redzētu pilsētas gaismas un debesskrāpju atspulgus ūdenī.
9
Atis Ķirsis
Atis Ķirsis 1 5 3 ned. atpakaļ
Ņemot vērā, ka jūnijā dienas ir garas un gaiss silts, es īpaši iesaku vēlās pēcpusdienas pastaigām gar Grant Park. No turienes paveras fantastisks skats uz debesskrāpju līniju un ezeru vienlaikus, un saulrieta gaisma lieliski izceļ arhitektūras detaļas. Man pašam vislabāk patika vienkārši apsēsties uz soliņa un vērot, kā mainās gaisma uz ēkām - tā ir pilnīgi cita pieredze nekā oficiālās ekskursijas.
6

Atbildēt

0 / 3000