Cik svarīga ir sēdvietas izvēle pie ejas garā lidojumā no Eiropas uz Kaliforniju?
Novērtējiet šo jautājumu:
3.9 / 5 (9 vērtējumi)
5 atbildes
Fēlikss Ezerkalns
●
2
●
4
1 mēn. atpakaļ
Pats esmu to izmēģinājis vairākas reizes un sēdvieta pie ejas ir obligāta, ja plāno normāli izdzīvot 11-12 stundas. Pie loga esmu sēdējis vienreiz un pēc 8 stundām jutu, ka kājas sāk pamazām pārvērsties par mēbeli. Pie ejas var izstaipīties, piecelties uz tualeti bez kauna traucēt kaimiņam un brīvi kustināt rokas. Vienīgais mīnuss - tev garām staipekļo visi pārējie un reizēm uzšņāc, bet tas ir mazs upuris pret krampjiem mugurā.
11
Rūdis Zvaigzne
●
1
●
6
1 mēn. atpakaļ
Nevajag sevi apmānīt - sēdvieta pie ejas ir vienīgais saprātīgais variants šādā maršrutā. Pats reiz iestrēgu starp logu un resnu kungu, un pēc 9 stundām man kājas bija kā koka bluķi. Pie ejas tu vari izkustināt kājas ik pēc stundas, izstaipīties un nebūt kā iesprostots dzīvnieks. Jā, garām staigā cilvēki ar ratiņiem, bet tas ir mazs upuris pret brīvību kustēties.
6
Viktorija Petrova
●
1
●
2
1 mēn. atpakaļ
Personīgi es bez vietas pie ejas šādā lidojumā vairs nelidotu, un tas nav tikai par kāju izkustināšanu. Man ir sindroms, ka uztraucos par iesprūšanu starp svešiniekiem, un pie loga vai vidū jūtos kā slazdā - nevaru kontrolēt, kad varu piecelties. Pie ejas es vismaz varu elpot brīvāk, pat ja manī ik pa laikam iesit ar somu vai elkoņu. Protams, reizēm tas ir kaitinoši, bet brīvība izvēlēties, kad izkāpt, ir tā vērta.
4
Nikolajs Pavlovs
●
1
●
5
1 mēn. atpakaļ
Pilnīgi izšķiroša, bet ne tāpēc, ka varu biežāk piecelties. Man kā garam cilvēkam ar platiem pleciem, vieta pie ejas ir vienīgā, kur varu atgāzties sānis pret koridoru un izvairīties no saspringuma plecos. Lidmašīnas sēdekļi ir šauri, bet pie ejas man ir vismaz viena puse brīva - varu pagriezt ķermeni un izstaipīt rokas bez sitiena kaimiņam pa galvu. Vēl viens bonuss - esmu pamanījis, ka stjuarti retāk uzrunā, jo tu neesi iespiests stūrī. Tas ir praktisks, nevis tikai komforta jautājums.
6
Klāva Priedīte
●
1
●
1
3 ned. atpakaļ
Sēdvieta pie ejas man ir obligāta prasība, bet ne jau tikai kustību dēļ. Man ir viegli aukstuma sindroms un bieži vien esmu nosalusi pēc miega - pie ejas varu ātri piecelties, izstaipīties un paķert otru segu no stjuartes, bez kauna traucēt kaimiņus. Turklāt, lidojot uz Kaliforniju, es vienmēr paņemu līdzi hidratācijas krēmu un ūdens pudeli, un pie ejas ir vieglāk piecelties, lai nomazgātu rokas vai uzsmidzināt seju, netraucējot citiem.
4
Līdzīgi jautājumi
- Kādā secībā apmeklēt Ņujorku, Filadelfiju, Vašingtonu un Bostonu, ja pārvietojas ar vilcienu?
- Vai Sanfrancisko labāk iepazīt kājām, ar tramvaju vai kombinējot vairākus transporta veidus?
- Kādi bagāžas ierobežojumi jāņem vērā, ja ASV iekšējais lidojums seko uzreiz pēc transatlantiskā reisa?
- Kāpēc Sietlas tirgi un piekrastes rajoni labi strādā lēnam ceļojuma tempam?
- Ko izvēlēties Brodvejā pirmajai izrādei, ja nav vēlmes sākt ar ļoti garu mūziklu?