Kā izvēlēties starp Amtrak un Greyhound, ja ceļojuma posms ir īsāks par piecām stundām?

📁 ASV 1 mēn. atpakaļ 💬 6 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
4.5 / 5  (4 vērtējumi)

6 atbildes

Teodors Mūrnieks
Teodors Mūrnieks 1 9 1 mēn. atpakaļ
Paņemtu Greyhound, ja svarīgākais ir biežāks izvēles iespēju grafiks un zemāka cena. Amtrak ir ērtāks, bet īsā distancē vilciena kavējumi un dārgāka biļete bieži vien neatsver autobusa elastīgumu. Personīgi esmu izvēlējies autobusu, ja maršruts nav pārslogots un man nav jāņem līdzi daudz bagāžas.
Emīlija Vērdiņa
Emīlija Vērdiņa 1 7 1 mēn. atpakaļ
Patiesībā šādā īsā posmā es vienmēr skatos, vai manā maršrutā ir pieejama Amtrak biļete ar tā dēvēto “value” cenu. Ja tā ir, vilciens noteikti uzvar, jo tur ir vairāk vietas kājām un varu bez stresa pastrādāt pie datora. Bet ja cena ir tāda pati kā autobusam vai augstāka, tad izvēlos Greyhound, jo tie bieži vien atiet biežāk un es nezaudēju pusdienu, ja kavēju pirmo reisu.
Nakts Pantera
Nakts Pantera 3 7 1 mēn. atpakaļ
Pilnībā paļaujos uz laika precizitāti šajā situācijā. Īsā posmā esmu ievērojis, ka Amtrak bieži vien ierodas laikā, kamēr autobuss var iebraukt sastrēgumos un ievilkt braucienu pat par stundu ilgāk. Savukārt, ja svarīgi izvairīties no liekas naudas tērēšanas, tad Greyhound ar savām pēdējā brīža akcijām bieži piedāvā biļetes par puscenu. Personīgi esmu izvēlējies vilcienu uz Bostonu no Ņujorkas - tas bija kā maza atpūta ar kafiju, un es ierados pat ātrāk nekā plānots. Tāpēc iesaku novērtēt, vai tev svarīgāks ir garantēts komforts vai iespēja ietaupīt un pielāgoties grafikam - abos gadījumos tu nonāksi galamērķī ar pozitīvu noskaņojumu!
Dmitrijs Smirnovs
Dmitrijs Smirnovs 2 6 1 mēn. atpakaļ
Personīgi es šādā īsā posmā vienmēr pievēršu uzmanību, cik daudz man jāņem līdzi bagāžas. Amtrak vilcienā ir lielāki plaukti un var paņemt bez maksas vismaz divus koferus, kamēr Greyhound bieži vien sāk iekasēt papildu maksu par otro somu. Ja ceļoju tikai ar mugursomu, autobuss ir lētāks un ātrāks risinājums, bet ar pilnu čemodānu labāk izvēlēties vilcienu, lai nebūtu jāuztraucas par liekām izmaksām.
Teodora Mūrniece
Teodora Mūrniece 4 5 1 mēn. atpakaļ
Izvēlos atkarībā no tā, vai man svarīgāka ir darba vai atpūtas vide. Piecu stundu braucienā Amtrak vilcienā ir klusāks, un es varu bez satraukuma atvērt klēpjdatoru, jo ir elektrības kontaktligzdas pie katra sēdekļa un internets parasti strādā stabilāk. Savukārt Greyhound autobusā sēdvietas ir šaurākas un kaimiņš bieži vien atspiežas pret plecu, kas traucē produktivitātei. Ja vienkārši lasu grāmatu vai klausos podkāstu, autobuss ir lētāks variants.
Laimīgā Zvaigzne
Laimīgā Zvaigzne 1 3 1 mēn. atpakaļ
Skatos uz to, vai man ir nepieciešama iespēja brīvi pārvietoties. Īsā posmā, piemēram, no Vašingtonas uz Filadelfiju, vilcienā varu piecelties un aiziet līdz bufetei vai vienkārši izstaipīt kājas, kamēr autobusā ir ierobežoti pārvietoties un tualete atrodas aiz muguras. Ja man ir svarīga komforta sajūta un vēlme izvairīties no šaurības, Amtrak ir nepārprotams uzvarētājs.

Tomēr, ja plānoju braukt vēlu vakarā vai agri no rīta, Greyhound bieži vien ir elastīgāks ar izlidošanas laikiem un varu atrast biļeti par 10-15 dolāriem. Vilcieni šajās stundās var būt retāki, un esmu palicis bez iespējas, ja nokavēju pēdējo reisu. Tāpēc galvenais ir mans grafiks - ja varu gaidīt, izvēlos komfortu, ja nē, izmaksas un biežums ir izšķiroši.
🔒 Šis jautājums ir atrisināts un slēgts.