Kad Disnejlendu Kalifornijā apmeklēt, ja gribas mazāk rindas un patīkamāku temperatūru?

📁 ASV 2 ned. atpakaļ 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3.9 / 5  (12 vērtējumi)

3 atbildes

Eduarda Feldmane
Eduarda Feldmane 1 5 1 mēn. atpakaļ
Iesaku apmeklēt septembra vidū vai oktobra sākumā pēc skolu atgriešanās, tad rindas ir ievērojami īsākas un temperatūra ir ērta ap 20-25 grādiem. Februāris un marts arī ir labs variants, jo nav vasaras tveices, bet rēķinies ar iespējamu lietu un zemāku apmeklētāju skaitu darba dienās.
10
Tumšā Roze
Tumšā Roze 1 3 1 mēn. atpakaļ
Septembra beigas un oktobra pirmā puse man personīgi šķiet ideāls variants. Skolēni jau atgriezušies mācībās, tāpēc rindas ir krietni īsākas, un temperatūra ap 22-25 grādiem ir tieši piemērota garām pastaigām. Ja gribi vēl mazāk cilvēku, izvēlies darba dienu, nevis nedēļas nogali.
6
Valtera Koka
Valtera Koka 1 5 1 mēn. atpakaļ
Patīkamākā temperatūra un īsākās rindas parasti ir janvāra beigās un februārī, kad lielākā daļa amerikāņu atgriežas ikdienas rutīnā pēc svētku burzmas. Izvēlies darba dienu, piemēram, otrdienu vai trešdienu, lai izvairītos no vietējiem apmeklētājiem, un temperatūra ap 18-22 grādiem būs tieši piemērota bez vasaras tveices. Šajā laikā ir mazāk bērnu brīvdienu dēļ, un tu varēsi izbaudīt atrakcijas gandrīz bez gaidīšanas.
7

Atbildēt

0 / 3000