Vai Titanic Belfast ir vērts apmeklēt arī tiem, kuri nav īpaši interesējušies par Titānika vēsturi?

📁 Lielbritānija 1 st. 💬 2 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

2 atbildes

Markusa Vītoliņa
Markusa Vītoliņa 1 4 1 st.
Godīgi sakot, es pati nebiju nekāds lielais Titānika fans, bet šis muzejs mani pārsteidza. Ekspozīcija ir veidota kā interaktīvs ceļojums laikā - tu ieej milzīgā ēkā, kas atveido kuģa formu, un ej cauri dažādām telpām, sākot no kuģa būvniecības līdz pat grimšanas brīdim. Viss ir tik pārdomāts un vizuāli iespaidīgs, ka pat bez iepriekšējām zināšanām tu iegūsti dziļu izpratni par notikušo. Iesaku ņemt vērā, ka tur ir diezgan daudz cilvēku, īpaši brīvdienās, un dažas daļas var būt pārāk dramatiskas maziem bērniem, bet pieaugušajiem tas ir obligāts punkts Belfāstā.
1
Fēlikss Ezerkalns
Fēlikss Ezerkalns 2 5 10 min.
Personīgi es tur aizgāju tikai tāpēc, ka biju Belfāstā un laikapstākļi bija briesmīgi. Nekad nebiju lasījis neko par Titāniku, bet muzejs ir veidots tik meistarīgi, ka stāsts aizrauj pats par sevi. Tev nav jābūt vēsturniekam, lai izbaudītu braucienu ar pacēlāju cauri kuģa būvētavai vai justu aukstumu grimšanas simulācijā. Tas vairāk ir par cilvēku likteņiem un inženierijas ambīcijām, nevis sausiem faktiem.

Atbildēt

0 / 3000